The Strangers Serisi

The Strangers Serisi

Üç maskeli saldırgan tarafından terörize edilen insanları takip eden bir Amerikan korku ve slasher film serisi: maskedeki adam, dollface ve pin-up kızı.

Bu Seriye Ait 2 Film

  • The Strangers

    2008 6.2

    Hoyt ailesinin 1801 Clark Road’da bulunan yazlık evinde 11 Şubat 2005 tarihinde neler yaşandığı hala meçhul. Şampanya. Gül yaprakları. Mum ışığı. Kristen McKay (LIV TYLER of The Lord of the Rings trilogy, Reign Over Me) ve James Hoyt (SCOTT SPEEDMAN of Anamorph, Underworld: Evolution) için o gece James’in ailesinin gözlerden uzak yazlık evinde bir kutlama gecesi olacaktı. Bir dostlarının düğününden eve dönen mutlu çiftin planları hiç de bekledikleri gibi gelişmedi. Sabahın dördünde kapı çalındı ve rahatsız edici bir ses sordu: Tamara orada mı?

  • The Strangers: Prey at Night

    2018 5.2

    Bir aile, bir grup akrabası ile beraber kalacakları mobil ev alanına geldiklerinde şaşkınlık içinde kalırlar. Bu ıssız yerleşim alanında kimse yoktur ve herkes gizemli bir biçimde götürülmüş gibidir. Bilmedikleri şey ise karanlıkta gizlenmekte olan 3 maskeli psikopatın onların her hareketini izlediğidir. Bu tehlikeli üçlü, ailenin hayatta kalmak için neleri göze alabileceğini test etmek için her yolu deneyecektir...

Yukarı Çık