Sex and the City Serisi

Sex and the City Serisi

Seks ve şehir, bir Amerikan kablolu televizyon ve film serisidir. Gösterinin orijinal koşusu, HBO'da 1998'den 2004'e kadar toplam doksan dört bölüm için yayınlandı.

Bu Seriye Ait 2 Film

  • Sex and the City

    2008 5.6

    Meşhur dizinin HBO TV?deki bitişinden 4 sene sonrasında başlıyor. Diziyi sevenlerin bildiği gibi, Sarah Jessica Parker'ın oynadığı Carrie Bradshaw karakterini en son Chris Noth?un oynadığı Big karakteriyle sağlam ve kalıcı bir ilişki kurma peşindeyken bırakmıştık. "Bu ilişkinin ilk başladığından buyana artık on sene geçmiştir. Bundan sonra çıtalar daha yüksektir. Daha çok güven ve potansiyel vardır. Bu nedenle uzun metrajlı filmde zaten var olanın üzerine çok sürprizli yeni gelişmeler eklenir. Tipik romantik komedilerin karbon kopyası gibi değildir" diyor Sarah Jessica Parker...

  • Sex and the City 2

    2010 4.5

    Eğlence, moda, arkadaşlık; hepsi ve daha fazlası "Sex and the City 2" ile tekrar geri dönüyor. Bu devam filminde Carrie (Sarah Jessica Parker), Samantha (Kim Cattrall), Charlotte (Kristin Davis) ve Miranda (Cynthia Nixon), büyük elmadan bir ısırık daha alırken, parıltılı hayatlarına ve aşklarına devam etmekteler. Nikah masasında evet dedikten sonra neler olur? Dört arkadaşın hayatı her zaman diledikleri gibidir fakat hayat sürprizleri de barındırmasaydı "Sex and the City"de olmazdı... Bu sefer kızlarımız New York'tan, dünyanın en lüks ve egzotik yerlerinden birine, partinin hiç sona ermediği, her köşesinde gizemler barındıran, büyüleyici bir maceraya doğru savrulurlar. Bu gezi, dört arkadaşın evlilik, annelik ve benzer durumların hayatlarına kattığı (ve çoğu zaman savaşmak zorunda kaldıkları) geleneksel rollerinden kaçmak için çok doğru bir zamanda çıkagelir. Ne de olsa, bazen tek yapmanız gereken dostlarla bir kaçamaktır.

Yukarı Çık