RoboCop Serisi

RoboCop Serisi

Robocop, Paul Verhoeven'in yönettiği 1987 Amerikan Cyberpunk aksiyon filmidir ve Edward Neumeier ve Michael Miner tarafından yazılmıştır. Film yıldızları Peter Weller, Nancy Allen, Dan O'Herlihy, Kurtwood Smith, Miguel Ferrer ve Ronny Cox. Yakın gelecekte bir suçla basmış Detroit, Michigan, Robocop polis memuru Alex Murphy, acımasızca bir suçlu çetesi tarafından ölüme atılan ve daha sonra MegaCorporation OMNI tüketici ürünleri (OCP) bir süperhuman cyborg hukuku olarak canlandı. "Robocop" olarak bilinen Enforcer. Koleksiyon 2 seeps içerir.

Bu Seriye Ait 3 Film

 • Robocop

  1988 7.6

  Geleceğin detroitinde şehir dev bir şirket tarafından yönetilmektedir ocp adı verilen şirket suçla savaşmak için bir robot üretir.fakat üretilen robat büyük başarısızlıktır.şirket kaybettiği güveni yeniden geri kazamak için yeni projeler arar.bir çete savaşında çatışmada öldürülen başarılı ve cesur polis memuru alex murphy'nin bedeni çelikten yapılmış bir robatla birleştirilir.ve ona robocop adı verilir.artık o şehrin yeni koruyucusudur. kısa zamanda müthiş şekilde halk ve polis merkezi tarafında büyük bir sevgisini kazanır.o artık suç lordu boddickerin en büyük sorunu olacaktır

 • Robocop 2

  1990 5.8

  İlk Robocop filmindeki Kahraman yarı Robotu canlandıran Peter Weller 1990 yapımı bu filmde tekrar canlandırıyor.Bu kez nükleer madde üreten bir çete lideri olan Kane'e ve onu destekleyen bir işkadınına karşı mücadele ediyor.

 • Robocop 3

  1995 4.1

  Bir çatışmada öldükten sonra yarı insan yarı robot olarak hayata döndürülen robot polis, bu kez de hem şehri ele geçirmeye çalışan kötülerlerle hem de vicdanıyla savaşacak.

Yukarı Çık