LEGO DC Comics Super Heroes Serisi

LEGO DC Comics Super Heroes Serisi

Tüm Lego DC Comics Süper Kahraman Filmlerinin Koleksiyonu Adalet Ligi'ni başrol oynuyor.

Bu Seriye Ait 4 Film

 • Lego DC Comics Super Heroes: The Flash

  2018 6.4

  Aynı gün tekrar tekrar yaşamaya zorlayan bir zaman döngüsüne sokmak için Hız Kuvvetini manipüle eden güçleri kaybetmek ve Adalet Ligi tarafından kovulmak istenen Flash, zamanı orijinal yoluna geri döndürmenin bir yolunu bulmalı ve en sonuncusu The Flash ve dünya için kaybolmadan önce en kötü düşmanını yakalamalıdır!

 • LEGO DC Comics Super Heroes: Aquaman - Rage of Atlantis

  2018 5.7

  Ruh halini hafifletmek isteyen Aquaman, Adalet Birliği'ni Atlantis'in yıldönümünün kralı olarak ağırladığı bir ziyafete davet ediyor. Ziyafetlere katılırken (su altında nefes almak için tasarlanmış bir sprey Batman kullanarak), Aquaman'ın kardeşi Ocean Master kısa sürede tüm şehrin onları yozlaştırmaya ve kızdırmaya başlayan tuhaf bir kırmızı ışık altında tutulduğu Atlantis sakinlerini toplar. Atlantis'in etkisi altında kalmasıyla, Ocean Master, yalnızca saf kan Atlantenin kral olabileceği kanunu ortaya çıkaran Atlantisli bir parşömen ortaya koyuyor. Aquaman yarı insan olduğu için isteksizce tacı Ocean Master'a verir.

 • LEGO DC: Batman - Family Matters

  2019 6.1

  LEGO DC'de: Batman - Family Matters, Batman, Batgirl, Robin ve diğer DC süper kahramanlarının esrarengiz davetler almasından sonra şüpheler artar. Ancak, Batman ve ekibi, Bat ailesini ve tüm Gotham Şehri'ni yok etmeye mahkum olan kötü Red Hood ile karşılaştıklarında aile değerleri güçlü kalmalıdır.

 • LEGO DC: Shazam - Magic & Monsters

  2020 6.2

  Çocuk kahraman Shazam Adalet Ligi'ne katılmaya teklif edildiğinde bu konuda isteksizdir, ancak rakipleri Canavar Topluluğu Birliği tehlikeye attığında onları kurtarabilecek tek kişi o olur.

Yukarı Çık