Big Momma's House Serisi

Big Momma's House Serisi

Bir FBI ajanı gizlice gidiyor ... ve bir silahtan daha fazlasını gizliyor.

Bu Seriye Ait 3 Film

 • Big Momma's House

  2000 5.2

  FBI ajanı Malcolm Turner (Martin Lawrence) sert, zeki bir polistir, yapamayacağı üstesinden gelemeyeceği problem bulunmamaktadır. Önemli bir cinayet planını durdurması mı gerekiyor? hiç problem değil, derhal Asyalı beyaz kılığına girip olaya müdahale edebilir.. Malcolm'un son işi bir güney kasabasında geçer. Hapishane kaşkını bir banka soyguncusunun yakalanması gerekmektdir. Plan hazırdır: Bir süre sonra soygunun eski aşkı Sherry ve çocuğu, ailenin büyüğü ihtiyar kadını ziyarete gelecektir. Soygunucun da Sherry'yi izleyeceğini düşünen polisler evi gözlem altına alır. Fakat planda küçük bir aksama olur: Big Momma beklenmedik bir şekilde kasabadan ayrılır. Bu durumda Sherry'nin kasanaya gelmesinin tek yolu kalır: Malcolm, Big Momma olur ve eve yerleşip Sherry'yi bekler..

 • Big Momma's House 2

  2006 4.8

  2000 senesinde Big Momma's House (Vay Anam Vay) filminde Martin Lawrence Koca Anne rolü ile kariyerin en zor ve en büyük rolüne can verdi. FBI ajanı Malcom karakteri ile bir banka hırsızını yakalayabilmek için oldukça değişik bir yöntem seçip kılık değiştirir. Lawrence daha cesur, daha büyük ve daha kötü bir Koca Anne olarak izleyicilerin kaşısına tekrar çıkıyor... Bu kez, Lawrence'in Koca Anne kılığına bürünmesinin sebebi ulusal bir güvenlik felaketini önlemek... Ama Koca Anne'nin ülkeyi kurtarmak için öncelikle şüpheli ve garip bir ailenin çocuklarına bakıcılık etmek durumundadır... Malcolm ölümcül bir bilgisayar virüsü tarafından tehdit altında olan ulusal güvenlik dosyalarını kurtaramaya çalışıyor... Ne yazık ki bu virüsü yok etmenin tek yolu yaratıcısına yakın olmak. Bu arada Tom Fuller'ın Orange County'deki evinde bir hizmetçiye ve dadıya ihtiyacı bulunmaktadır.. Bilin bakalım bu bakıcı kim olacak... Tabii ki Koca Anne... Bütün bunların dışında Koca Anne, kırılmaya çok yaklaşmış Fuller ailesinin bağlarını pekiştirmeye ve onları yeniden birbirlerine bağlamaya da çalışacak. Bu arada tabii kendi ailesine olan inancı ve bağlılığı da pekişecek.

 • Big Mommas: Like Father, Like Son

  2011 4.4

  FBI ajanı Malcolm Turner ve evlatlık olan oğlu Trent, bir cinayeti araştırmak maksadıyla sadece kızların gittiği bir sanat okuluna girerler; fakat kılık değiştirerek!

Yukarı Çık