Hannibal (2013)

Genel Bakış

2013 ile 2015 Yılları arasında tüm zamanların en iyi dizilerinden biri olarak kabul gören Hannibal, şüphesiz ki pek çok insana yorgan tekmeletti ve henüz izlemeye başlayacaklara, tekmeletmeye devam edecek... Kurgusu ile son dönemin en başarılı oyunculuk performanslarını birleştiren Hannibal’de, modern dünyadaki insan yiyicimiz ile karşılaşıyoruz. Popülaritesi 2013 ila 2015’te yayınlanmış olmasına rağmen hala artmaya devam eden Hannibal’in başrollerinde Hugh Dancy, Mads Mikkelsen, Caroline Dhavernas gibi isimler bulunurken, dizinin yaratıcı koltuğunda Bryan Fuller oturuyor. IMDB üzerinden 8,6 puan alan yapıtın bugüne kadar en çok oylanan diziler arasında 178. sırada bulunması ise kesinlikle kalitesinin bir göstergesi. Uluslararası alanda 1 Primetime Emmy ödülünün adaylığına sahip olan Hannibal, bunun dışında 15 ödül kazanmış ve 45 farklı ödül adaylığına da layık görülmüş.Psikolojik gerilim ve korku temalarını kullanarak son yıllarda yapılmış en gizemli diziyi sunan Hannibal’de, Dr. Hannibal Lecter’ın psikiyatri köşesinde hastalarını ağırlamasını ancak bir yandan da seri cinayetler işlemesini izliyoruz. Will Graham ve Hannibal Lecter arasında başlayan tedavi süreci ve artan gerilimler, dönem dönem bizleri dahi gererken, oyunculuk performansının dizide kusursuz olduğu belirtilebilir.Siz de, korku ve gerilim dolu yapıtları izlemeyi seviyor, aynı zamanda Hannibal Lecter’ın modern hikayesini duymak istiyorsanız; önerimiz, Hannibal olacaktır.İyi seyirler.

Bu dizi özeti   dizimia   yapay zekası tarafından otomatik olarak oluşturuldu.
Türü: Suç, Dram, Korku
 • Ülke

  US

 • Süre

  44 dk

 • Takipçiler

  319

 • IMDb Puanı

  8.5 (213362 oy)

 • Yapım yılı

  2013

Hannibal Fragman
FragmanOfficial Trailer

Hannibal Fragman

2020
Hannibal Fragman
FragmanOfficial Trailer

Hannibal Fragman

2020

Hannibal 1. Sezon

Yorumlar ( 6 )

hsk
hsk

Kardeşim ciddi misin?

petrichorh
petrichorh

Genelde akşamları diziyi izlediğim için bir ara rüyamda insanları kesip biçmeye başlamıştım 🙂 ondan sonra sabahları izleyip bitirdim diziyi

ezgidmir
ezgidmir

bende aynısını düşünüyorum hakkındaki yorumlara baktım baya öven var. Imdb puanına bakılırsa da çok beğenen var. Sen izlemeye başladıysan nasıl ?

willygraham
willygraham

izleyin izlettirin güzel krdşlrm

schwifty0
Runayi

sarıyor mu sizce başlamalı mıyım

willygraham
willygraham

hannigram shiplemeyen de ne bileyim...cidden shiplemeyen var mı

 • Elinay
  Elinay

  Ben az biraz

Yukarı Çık